ای کسیکه کامنت بی نام میگذاری... به روح اعتقاد داری؟

توی کامنت هام بارها پیغامهای بدون نام داشتم! هربار در جوابش تقاضا میکنم دفعه بعد نام رو بنویسن چون علم غیب ندارم  و از روی جملات هم نمیتونم نویسنده کامنت رو تشخیص بدم و هر بار بی توجهی میکنن! اینکار واقعا منو ناراحت میکنه.

وقتی هویتی حقیقی و قابل افتخار داری و چیزی برای شرمندگی، پشیمانی و ترس پشت این نام وجود نداشته باشه چرا باید از نوشتنش شانه خالی کرد!؟  لطف میکنید حداقل اینبار در یک پیغام خصوصی نامتون رو بنویسید که بدونم مخاطبم دقیقا کیه و دچار سوء تفاهم و سوء ظن نشم!

درباره اینکه پست های من رو به خودتون میگیرین هم عرض کنم، اولا برای اینهمه اعتماد بنفسی که دارین بهتون تبریک میگم، دوما برای راحتی خیال خودم اینو میگم که مخاطب پست قبلی یه دوست بود... توی کامنت طوری نوشته بودین که انگار من ازتون فقط یه آدرس ایمیل دارم و قطعا کسیکه چیزی جز آدرس ایمیلش رو نمیدونم دوست من نیست. لطف کنید وقتی پیغامی میگذارید با اسم و رسم باشه تا بدونم چه کسی لطف کرده و وقت گذاشته و خونده و برام نوشته. شماره امثال دوست شما رو هم بعنوان دوستان نزدیکم زیاد دارم! امیدوارم مشکلتون در کنار ایشون حل بشه

پ.ن: شما یکنفری که مخاطب این نوشته هستی: درباره اینکه همه بلدن چرت و پرت بنویسن که با چیزایی که مینویسین بهم ثابت کردین، اما جالبه چرا وبلاگی رو که مزخرف مینویسه به حال خودش رها نمیکنین و در خوندنش اینهمه مصمم هستین!

پ.ن: دوستان قدیمی و گلم، متاسفانه من پسورد ایمیلم رو از دست دادم و دارم سعی میکنم برش گردونم اما چنانچه برنگشت عدم پاسخ به ایمیلها رو به حساب بی تفاوتی و غرور نذارید. فعلا سعی میکنم، اگر جواب نداد مجبورم ایمیل جدیدی بسازم  و اطلاع بدم

/ 1 نظر / 11 بازدید
محمد علی

با سلام و عرض ادب[لبخند][گل] میخواهم برایت تنهایی را معنی کنم! در ساحل کنار دریا ایستاده ای , هوای سرد , صدای موج انتظار انتظار انتظار ... ... به خودت می آیی , یادت می آید دیگر نه کسی است که از پشت بغلت کند , نه دستی که شانه هایت را بگیرد , نه صدای که قشنگ تر از صدای دریا باشد اسم این تنهایی است...[لبخند][گل] http://asemondelamgerefte.persianblog.ir/دلم گرفته آسمان http://daryayedastan.persianblog.ir/داستان های کوتاه(عشق)